Wybierz skuteczny sposób na integrację pracowników – event rowerowy w Warszawie

Prowadząc firmę, trzeba pamiętać o wielu rzeczach. I są to nie tylko sprawy formalne typu umowy czy rozliczenia. Otóż należy także zadbać o integrację pracowników, bo dzięki zgranemu zespołowi można liczyć na lepsze efekty i większą efektywność. Doskonałym wyborem są więc eventy pracownicze. My dzisiaj poradzimy Wam, jak zorganizować event rowerowy w Warszawie.

Wybór miejsca ma znaczenie – czyli trochę o formalnościach i zaletach jazdy na rowerze

Ciekawym wyborem jest właśnie spotkanie pracownicze w postaci eventu rowerowego. Tym bardziej, że sama jazda na rowerze jest przyjemnością, ale działa też relaksująco i pozwala się odprężyć. Ale na tym jej zalety się nie kończą, bo musimy jeszcze wspomnieć, że wpisuje się w ekologiczny trend. A więc wybierając ją pokazujecie jeszcze bardziej, jak Wasza firma nadąża za modą. Naszym zdaniem dobrym wyborem na taki event jest Warszawa, tym bardziej, że jest tam sporo ścieżek rowerowych, z których można skorzystać. Oczywiście musicie ustalić termin, ale i zaplanować wszystko od A do Z. Na pewno trzeba wypożyczyć jednoślady. Wszystkie sklepy WygodnyRower.pl znajdują się w różnych częściach Warszawy, co oznacza, że na pewno znajdziecie taki w bliskiej lokalizacji. Co ciekawe możecie też zorganizować event rodzinny, a więc zaprosić pracowników z małymi dziećmi, gdyż dodatkowo można wypożyczyć przyczepki dla dzieci, a jeżeli pracownicy mają dzieci czworonożne, to i one powinny być mile widziane, bo można też wypożyczyć przyczepki dla zwierząt.

Atrakcje na wagę złota

Czas pomyśleć także o atrakcjach. Oczywiście główną atrakcją jest jazda na rowerze, ale poza tym trzeba także pomyśleć o konkursach, które sprawią, że pracownicy jeszcze bardziej będą się ze sobą asymilować. Wszystkie konkurencje powinny być zabawne i nie powinno chodzić w nich o rywalizację, lecz raczej o dobą zabawę. Nie polecamy Wam wyścigów rowerowych, choć notabene serwis rowerowy byłby blisko, ale mamy tutaj na myśli jakieś wyścigi w workach, przy których jest dużo śmiechu. Można też wynająć namiot i pobawić się w kalambury. Z kolei organizując imprezę dla pracowników z dziećmi, można wynająć animatora zabaw, który będzie organizował czas najmłodszym.

Czym byłby event bez jedzenia?

Każde spotkanie pracownicze ma zapewniać świetną zabawę, ale i sprawić, że pracownicy wypoczną i odstresują się, dzięki temu zyskają nowe chęci do pracy, zatem i ich moce przerobowe będą większe. Ale poza atrakcjami i wycieczką rowerową trzeba też pomyśleć o poczęstunku i tutaj najlepszym wyborem zdaje się być catering dietetyczny, który wpisuje się także w zdrowy i ekologiczny trend. Jako przystawkę można wybrać choćby grillowane warzywa z różnymi dipami, a z kolei jako danie główne sprawdzą się grillowane ryby z dodatkiem zielonych warzyw, a jako deser oczywiście owoce oraz lody jogurtowe. Do tego pasują soki warzywno-owocowe czy musy owocowe. Oczywiście jeżeli sądzicie, że taki catering nie sprawdzi się, to wtedy możecie po prostu zorganizować grilla. Ale poza wersją mięsną przygotujcie też coś dla semi wegetarian czy wegetarian oraz oczywiście wegan.

Zasady eventu= dobra zabawa

Event pracowniczy powinien być czasem zabawy i lepszego poznania się oraz nawiązania ze sobą więzi. Dlatego też trzeba pamiętać, aby nikogo nie wykluczać, zatem każdy pracownik powinien być zaproszony. Jednocześnie organizując zabawy i konkursy nie można nikogo przymuszać do uczestnictwa w nich. Zastanówcie się również nad wynajęciem foto budki, w której pracownicy mogą zrobić sobie zdjęcia ze śmiesznymi rekwizytami. Taka atrakcja daje naprawdę dużo frajdy, a przy tym zdjęcia można wykorzystać na tablicy, którą potem można umieścić w głównym biurze. Dobrym wyborem jest organizowanie takich spotkań przynajmniej raz do roku, a więc w sezonie letnim, ale i zimowym. Także w sezonie zimowym nie trzeba rezygnować z eventu z rowerami, bo viking biking, czyli jazda na rowerze po śniegu jest świetną zabawą.

Warto zorganizować event dla pracowników. Oczywiście można obrać konkretną tematykę, dzięki temu będzie jeszcze śmieszniej. Ale można także postawić na casualowy styl, a więc na zaproszeniu umieścić informacje, że obowiązuje strój nieformalny i warto zabrać ze sobą wygodne obuwie.

Dodaj komentarz